Herb
Prokuratura Okręgowa w Sieradzu

UWAGA !!! STRONA ARCHIWALNA

Oferty pracy

Zgodnie z zarządzeniem nr 60/2018 Prokuratora Okręgowego w Sieradzu z dnia 12 października 2018 roku w sprawie przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji pracowników w Prokuraturze Okręgowej w Sieradzu oraz jednostkach podległych informujemy, że nie przyjmujemy dokumentów aplikacyjnych kandydatów do pracy bez ogłoszonego konkursu na wolne stanowisko. Wszystkie dokumenty przesłane pocztą lub w sposób elektroniczny zostaną usunięte (zniszczone), zaś oryginały lub urzędowo poświadczone odpisy dokumentów zwrócone do adresata.


Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 


Ogłoszenie w sprawie wyników konkursu na stanowisko młodszego referenta z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego w Prokuraturze Rejonowej w Łasku (29.01.2021).

pobierz plik

Ogłoszenie w sprawie III etapu konkursu na stanowisko młodszego referenta z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego w Prokuraturze Rejonowej w Łasku (21.01.2021).

pobierz plik

Ogłoszenie w sprawie konkursu na stanowisko młodszego referenta z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego w Prokuraturze Rejonowej w Łasku (11.01.2021).

pobierz plik

Ogłoszenie w sprawie konkursu na stanowisko młodszego referenta z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego w Prokuraturze Rejonowej w Łasku (09.12.2020).

pobierz plik